O nás

 

IN VIVO, kreatívna značka sa venuje výrobe keramických produktov pre každodenný život a potrebu  a tiež keramických dekorácií a  kreatívnych doplnkov, 

 

Každý výrobok je vytvorený ručne, a zaručuje svoju originalitu v danom štýle. To je aj dôvod prečo sa navzájom o niečo odlišujú.

Tento neobyčajný štýl je vedený od vzniku v roku 1993 dvoma sestrami Gabrielou Kosečkovou a Luciou Leutgöb.

Ak by obe mohli sami seba opísať, zrejme by povedali, že sú dve sestry, ktoré vnímajú svet cez netradičné formy, farby a motívy a tým vytvárajú pre tento svet niečo originálne a dlhotrvajúce. 

 

                                                       (z ľavej strany Gabriela Kosečková a Lucia Leutgöb.)

                                                    

 Vďaka tomu- Tím vybraných návrhárov vytvára kreatívne kolekcie IN VIVO, ktoré predstavujú súčasný trend farieb a tvarov, s príchuťou typickou danému ročnému obdobiu – jar, leto, jeseň, zima.

 

Jarná kolekcia

 

Predstavuje krásu jemných farieb a zobúdzanie sa zo zimy do nového, kvitnúceho prostredia. Táto kolekcia sa potom postupne dopĺňa o láskavé tóny Valentína a veselé a farebné témy Veľkej noci.

 

 

Letná kolekcia

 

Zaujímavé a hravé nápady vhodné pre osvieženie v horúcich letných časoch. Motívy ovocia, zábavy a voľného času.

 

 

 

Jesenná kolekcia

 

 

Táto kolekcia hrá farbami a atmosférou jesene. Zemité farby, ktoré sú vkusne doplnené o misy v tvare padajúceho lístia, dekorácie ježkov a nechýba ani sviatočný Halloween so svojimi tekvicovými svietnikmi.

 

 

 

Zimná kolekcia

 

A v neposlednom rade, Invivo oslavuje jedno z najobľúbenejších období: zimu a zimné sviatky. Medzi nimi je i zelená, červená a kovová kolekcia, v ktorej sa objavia funkčné predmety i dekorácie v štýle Vianoc a Nového roka.

 

 

Invivo a Médiá 

 

V oblasti ekonómie je pre IN VIVO inšpiráciou projekt „ekonómia spoločenstva“ realizujúci sa v rôznych krajinách po celom svete, ktorý vytvára impulzy prekonávajúce sociálne a ekonomické nerovnosti. Jeden z cieľov je založený na dobrovoľnom poskytovaní čiastky zo svojho zisku na boj proti chudobe. Viac sa dočítate TU.

Firma bola zaradená do spoločnosti s Hodnotením najvyššej dôveryhodnosti a stability v Slovenskej republike a tým dosiahla certifikáciu Bisnode AA ako symbol vysokého ratingového ohodnotenia pri najprísnejších kritériách hodnotenia.

 

Ako o nás píšu ostatní...?

Výsledky driny v podnikaní, ktoré budovali viac ako dve desaťročia……..

 

Rozhovor pre časopis FORBES si môžete prečítať TU

Článok pre noviny NOVÉ MESTO si prečítajte TU