Doprava a platba

DOPRAVA A PLATBA

 

PLATBA 

Za svoju objednávku máte možnosť zaplatiť kartou online (Visa, Visa Electron, Visa Debit, Mastercard), použiť tiež môžeš Google Pay, či Apple Pay alebo na dobierku pri prevzatí zásielky.
Celý nákup a teda aj platba prebieha v bezpečnom SSL prostredí Shoptet pay, preto sa nemusíte báť, žeby boli vaše osobné údaje akokoľvek zneužité.

Hneď, ako bude platba prijatá, obdržíte mail s informáciami o zaplatení a stavom objednávky. Pre prípad, že by pri platbe došlo k akejkoľvek chybe, systém automaticky informuje zákazníka o nedokončení platby. V takom prípade je potrebné objednávku dodatočne uhradiť.

 

 

DOPRAVA

Všetky balíky posielame prostredníctvom Slovenskej pošty priamo na adresu. Možný je tiež osobný odber na adrese: 

Laurinská 5, 811 01 Bratislava (priestory obchodu Invivo)

Ihneď po odoslaní balíka vám  príde potvrdzujúci email od nás.

Cena za dopravu je 4 € pri platbe online kartou. Pri výbere platby na dobierku sa k sume poštovného prirátava doplatok 1€ a teda celková cena poštovného na dobierku je 5€.

Pri nákupe nad 80€ je doprava zdarma pri platbe kartou, aj na dobierku. 

Zásielky expedujeme do 2 pracovných dní, pri voľbe expres doručenia je dodanie nasledujúci pracovný deň po vyexpedovaní zásielky. V inom prípade sú to dva pracovné dni.

DOSTANEM INFORMÁCIE PRED DORUČENÍM ZÁSIELKY?

Áno, v ráno doručenia vám príde SMS s predpokladaným časom doručenia, následne vás bude pošta kontaktovať telefonicky.

AKO RÝCHLO MI PRÍDE OBJEDNÁVKA?

Zásielky posielame zvyčajne do 2-4 pracovných dní. Všetok tovar máme vždy na sklade, takže sa nemusíte báť dlhého čakania.

BALÍČEK MI DLHŠIU DOBU NEPRIŠIEL, ALEBO MA NEZASTIHOL...?

Najjednoduchšie je skontaktovať sa s dopravcom na čísle 0850 122 413 (Zákaznický servis Slovenskej pošty), prípadne nám napíš na objednávky@invivo.sk alebo media@invivo.sk