Novinka
Kód: 2889

Ryba mydelnička ovál limit kol

€10,90
Skladom (5 ks)

Keramická mydelnička s motívom ryby má oválny dizajn a uprostred sa nachádza dierka, určená na odkvapkávanie prebytočnej vody. In Vivo mydelnička ryba je strednej veľkosti M. Je možné na ňu pokladať viacero malých mydielok, alebo stredné mydlá (90g až 120g). Mydelnička obsahuje ručne  maľovaný  motív ryby, aby jej dodal svoju vlastnú originalitu.  Výrobok je ručne glazovaný bielou glazúrou a vyznačuje sa vysokou kvalitou spracovania.

Upozornenie: Nakoľko je výrobok ručne vyrobený, preto sú možné drobné odchýlky od výrobku na fotografii 

 

In Vivo keramický ateliér predstavuje náhľad do originálnej tvorby a limitovaných kolekcií by Gabi. Jednou z prvých kolekcií  je In Vivo keramika ryba.

 

Invivo mydelnička ryba je súčasťou celého setu kolekcie s názvom Ryba. Vhodnej do každej kuchyne, či kúpeľne a pre akýkoľvek menší alebo stredný druh mydla.  Perfektne dopĺňa každý interiér, vďaka svojej bielej farbe s modrým motívom.

Ručne maľovaný motív ryby dodáva efekt letnej dovolenky, mora i oddychu. Zároveň je to náhľad do vlastnej výroby, ktorú Slovensko ponúka.

Keramická mydelnička In Vivo je modelovaná ručne a oblievaná bielou, odolnou glazúrou. Mydelnička je vypaľovaná v peci, čím získava mierne nerovnosti , ale i svoju vlastnú osobitosť.  Je možné ju  vložiť do umývačky riadu alebo do mikrovlnnej rúry.

 

Materiál: Porcelán

Veľkosť: 11-12x7,5-8,7

Hĺbka : rovná, až mierne zaoblená

Spôsob výroby: Ručná výroba, keramika

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.